wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Suisei no Gargantia ~Meguru Kouro, Haruka~ 01:


Seria: Suisei no Gargantia ~Meguru Kouro, Haruka~.
Numer odcinka: 01.
Polski tytuł odcinka: Nieskończone szlaki morskie, część 1.
Japoński tytuł odcinka: 翠星のガルガンティア~めぐる航路, 遥か~ (suisei no gargantia: meguru kouro, haruka).
Data premiery: 21.11.2014.
Czas trwania odcinka: 50 minut.
Opening: "Taisetsu na Takaramono" by ChouCho.
Ending: "Hajimari no Tsubasa" by True.
Opis odcinka: pierwszy odcinek kontynuacji anime Suisei no Gargantia, która zostanie wydana w formie dwóch odcinków ova.

1669626046
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE cda TMJ oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet TMJ oglądaj [HD]
ONLINE mega TMJ oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, ova, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime (nichijou): Clannad, Decadence, Fumetsu no Anata e, Kyokou Suiri, Somali to Mori no Kamisama, Suisei no Gargantia.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.