wróć do wiadomości


[anime] 13 odcinków serii TV + dwa odcinki OVA.

Są już znane daty wydania dysków Blu-ray z anime Suisei no Gargantia. Do sprzedaży trafią tylko trzy pudełka zawierające odcinki anime oraz różne dodatki - pierwsze z nich początkowo miało trafić do sprzedaży 26 lipca, jednakże z powodu opóźnień w produkcji odcinka specjalnego, data premiery została przesunięta na 28 sierpnia. Natomiast daty wydania dwóch pozostałych boksów nie uległy zmianie - pudełko drugie zainteresowani będą mogli kupić 25 września, natomiast trzecie 25 października. Cena jednego Blu-ray Boxa będzie wynosić 16.000 jenów, co nie jest sumą jakoś specjalnie wysoką, biorąc pod uwagę, że w każdym z nich znajdziemy aż 5 odcinków. Potwierdziła się także informacja, że anime będzie się składać z 13 odcinków standardowej serii oraz dwóch odcinków specjalnych OVA.

- Blu-ray 01: odcinki 1-4 oraz 14 (ova) - 28.08.2013;
- Blu-ray 02: odcinki 5-9 - 25.09.2013;
- Blu-ray 03: odcinki 10-13 oraz 15 (ova) - 25.10.2013.

Dodano: 07.06.2013

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, ova, odcinki specjalne, openingi, endingi.
Podobne anime: Appare Ranman, Clannad, Deca-Dence, Gleipnir, Magi.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.